מערכות CRM

מגוון פתרונות לניהול לקוחות בסביבות עסקיות משתנות

הפורטפוליו כולל זוג מערכות מדף המסופקות כשירות בענן ופתרונות תפורים אשר נבנים לתת מענה לתהליכי ניהול לקוח יחודיים

מערכות CRM תפורות

חברת טאנדמוייז צברה ניסיון עשיר בהקמה של מערכות CRM תפורות עבור ארגונים עם צרכים יחודיים אשר לא ניתן לקבל עבורם מענה איכותי באמצעות כלי מדף המצויים בשוק. על פי רב פרק הזמן הנדרש להקמת פתרון תפור הינו קצר יחסית (נמדד בשבועות) לאור העובדה שהפתרונות מבוססים בעיקרם על התאמות של מודולים קיימים לצד שילוב פיתוחים ספציפיים למימוש לוגיקות ותהליכים נדרשים.
לאחר בניית הפתרון, טאנדמוייז מספקת את השירות במודל של Turn-Key משרתי החברה בענן.

המערכת מציעה פתרון מקיף וייחודי עבור תחום ה-OUTSOURCING לניהול ותפעול יעיל של הפעילות השוטפת. המערכת מספקת בסיס נתונים אמין ומאוחד לשכר ולחיוב לקוחות, נותנת כלי בקרה וקורלציה ומשפרת את תפוקת הארגון.

שירות פלנדו

שירות פלנדו מספק לעסקים קטנים פתרון רחב לניהול הלקוחות. הפתרון מאפשר לנהל במקום אחד את התהליכים של ניהול וקליטת לידים, מעקב התקשרויות, דיוור, חיוב לקוחות כולל סליקה והפקת מסמכים חשבונאיים, ניהול פרוייקטים/קורסים ועוד. לקוחות המעוניינים להתנסות בשירות יכולים להרשם ולהנות מחודש ראשון של שימוש חינם וללא התחיבות. לצד רוחב הפתרון אנו מקפידים על הגשה של שירות פלנדו למשתמשים בממשק פשוט וידידותי. שירות פלנדו הושק בשנת 2010 ונמצא בשימוש נרחב בקרב מאות עסקים בארץ.

שירות אלטרו

שירות אלטרו מספק לעמותות פתרון מתקדם לניהול קשרים ופיתוח משאבים. הפתרון מאפשר לנהל במקום אחד את התהליכים של ניהול אנשי קשר וארגונים, מעקב התקשרויות, דיוור לקבוצות, ניהול תרומות כולל הפקת קבלות, ניהול פרוייקטים ועוד. עמותות המעוניינות להתנסות בשירות יכוות להרשם ולהנות מחודש ראשון של שימוש חינם וללא התחיבות. שירות אלטרו מוגש במששק ידידותי בעברית או אנגלית, שירות אלטרו אשר הושק במהלך שנת 2009 נמצא בשימוש נרחב בקרב עשרות עמותות בארץ כולל עמותות בולטות כדוגמת פעמונים, עמותת אתגרים, מרכז חינוך ליאו בק, חינוך לפסגות ועמותת שיעור אחר.